Päästame elusid ITga!

Meie eesmärk on tagada IT-lahendustega Eesti inimeste turvalisus. Loome ainulaadseid teenuseid, mis mõjutavad meie kõigi heaolu. Töö SMITis on põnev ja vastutusrikas. Meid ei ole iga kord näha, kuid oleme alati olemas. Puutud meiega kokku kui ületad reisides piiri, registreerid oma lapse sünni rahvastikuregistris, helistad numbrile 112, taotled ID-kaarti või käid e-valimas. Oleme ambitsioonikad ja julged ning otsime põnevusega uusi nutikaid lahendusi. Meie juures tegutsed õlg õla kõrval ühise eesmärgi nimel. Loome hädavajalikke ja elutähtsaid IT-lahendusi, mida mujal teha ei saa. Oleme tegijad – meie edu Eestis on olnud eeskujuks ka teistele Euroopa riikidele.

Tule meie meeskonda ning ehitame koos turvalisema e-Eesti!

#elupäästevIT #siseturvalisus #SMIT #riigisuurimITmaja
 

0
Aastat SMITi
0
Kontorit Eestis
0
Töötajat üle Eesti

Meie väärtused

Eriline töö

Oleme IT-valdkonnas ainulaadsed. Meie juures töötad Sa organisatsioonis, mis arendab ainsana Eestis elupäästvaid IT-teenuseid. See töö on haruldane ja salapärane. Oleme ööpäevaringne tugi häirekeskusele, päästele, politseile ja piirivalvele. Eesti riigi suurima IT-majana on meil esindatud kõik info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnad.

Tähendusega töö

Meist sõltub Eesti inimeste turvalisus. Hädaabinumber, piirivalve infosüsteem, kriisiinfotelefon ning rahvastikuregister on vaid mõned näited meie tehtud töödest. Sinu anded ja oskused aitavad muuta Eestit Sinu, Su lähedaste ja kõigi meie inimeste jaoks turvalisemaks.

Sinu areng meiega

Me ei luba Sulle mugavust ega paigal püsimist, sest meist sõltub palju. Ootame Sind meie sekka, kui pead oluliseks iseenda pidevat arendamist ja proovile panemist. Meie juures vastutad Sa selle eest ise, kuid me toetame Sind igati. SMITis töötad oma ala tippude kõrval erinevate tehnoloogiate ja mastaapsete süsteemidega. Sinu töö aitab kaasa Eesti riigi toimimisele.

Me hoolime Sinust

Töö meie juures pole alati kergete killast. Seda enam on oluline, et saaksid selle kõrvalt olla ka lähedastega, tegeleda hobidega ja laadida akusid. Meie juhid on Sinu jaoks alati olemas. Nende eesmärgiks on toetada Sind parimate tulemuste saavutamisel. Ka töökeskkonnast sõltub palju. Meie modernses kontoris on loodud Sulle säramiseks kõik võimalused. See on aga Sinu valik, kus Sa töötada soovid. Meile on oluline, et tunneksid end hästi. Terve smitikas on kõige alus – toetame Sinu tervislikku eluviisi.

Vabad töökohad

Kristel

Hei! Mina olen SMITi värbaja Kristel. Kirjuta julgelt või saada oma CV kristel.kraag(ät)smit.ee!

Kui Sa soovid liituda smitikatega, kuid hetkel ei leidnud omale meelepärast, siis jäta siia meile oma kontakt ja sooviavaldus.

Meie töökeskkond

Lisaks sellele, et me pakume Sulle väga suure tähendusega tööd ja 35 kalendripäeva põhipuhkust, on meil ka väga tore ja moodne kontor.
Tervislikud eluviisid ning Sinu nii vaimne kui füüsiline tervis on meile olulised. Selleks on meil sportimiseks ja lõõgastumiseks võimalused. Lisaks toetame Sinu sportlikke eluviise sporditoetusega läbi Stebby keskkonna. Maksame Sulle hüvitist alatest esimesest haiguspäevast ning pakume massaaži võimalust töökohal. 

#terveskehastervesmitikas

Kuidas päästame elusid ITga?

Meie töötajate lood

SMITis töötab üle 300 inimese, kellest ca 90% on seotud IT-teenuste arendamise ja haldamisega. Meil on esindatud kõik erinevad IKT-valdkonna spetsialistide töövaldkonnad – tehnikud, noorem- ja vanemarendajad, DevOps arendajad, testijad, analüütikud, scrum masterid, süsteemi- ja võrguadministraatorid, tooteomanikud, süsteemi- ja rakendusarhitektid, sidevõrkude spetsialistid ja eksperdid. Uusi infosüsteeme arendatakse SMITis agiilselt.

Tule praktikale!

SMITis on esindatud kõik IT-valdkonna ametid, alustades klienditoe spetsialistidest ja IT-tehnikutest ning lõpetades arendajate, administraatorite, scrum masteritega jne. Me anname praktikantidele võimaluse teha reaalset tööd ning saada praktilisi erialaseid teadmisi.

SMITi kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

IT-tehnikute praktikakohti pakume võimalusel kõigis neljas linnas, arendus- ja tehnoloogiavaldkonna praktikakohti peamiselt Tallinnas ja Tartus.

Saada meile oma CV koos eelistatud praktikakoha või valdkonnaga (IT-arendus, administreerimine, IT-tehnik vms) täites ära kandideerimisvormi ning proovime leida just Sulle sobiva praktikakoha!

Küsi julgelt lisainfot personal(ät)smit.ee!

Praktikandid räägivad

Praktikant Liina

"SMITi praktika puhul meeldis mulle, et sain kohe päris tööülesanded ja tundsin esimesest päevast alates, et olen osa meeskonnast. Meeskond oli väga toetav ja abivalmis, lisaks määrati mulle ka mentor, kellega koostöö sujus kenasti ja kellelt sai alati abi küsida. Ma õppisin SMITis praktika käigus palju uut ja sain väga hea esimese kogemuse tarkvara testijana." Liina

Praktikant Andreas

"Olin praktikal kokku kümme nädalat ja selle aja jooksul sain teada nii mõndagi, nii iseenda kui ka kolleegide kohta. Leidsin kinnitust, et olen sellisesse töökeskkonda loodud ning soovin ka edaspidi siin jätkata. Smitikad on sõbralikud, hoolivad ning aitavad üksteist ka halvimatel päevadel."
Andreas