11. märtsil autasustati 2020. aasta parimaid värbamisturundustegusid ja aasta värbajat konkursil KICKOFF 2021. Personali ja turunduse valdkonna ekspertidest koosneva žürii hinnangul oli 2020. aasta silmapaistvaim värbaja SMITi värbaja Kristel Kraag.

Aasta värbaja tiitli saanud Kristel Kraag jäi žüriile silma oma positiivse ja hooliva suhtumisega meeskonnas ja igapäevases värbamistöös ning tema tööalane professionaalsu on silma jäänud paljudele meeskonnaliikmetele, kellega ta koos töötab.

Kirstel ise kirjeldab tunnustust järgmiselt: „Juba see, et mind kandidaadiks esitati, on minu jaoks tõeline üllatus ja suur au! Ma olen ütlemata tänulik oma kolleegidele, kes mind on märganud ja üles andnud! Oma töös juhindun suuresti sellest, kes on kandidaat inimesena, millised on tema väärtused ning kuidas ta sobitub tiimi ja juhiga. Sa võid olla väga hea spetsialist, aga kui inimesena suhted ei suju ja tiimiga sädet ei teki, siis pikalt vastu ei pea. Ma armastan oma tööd väga ja teen seda suure kirega. Õnnestunud värbamised lihtsalt annavad nõnda palju energiat ja ma usun, et just see ongi jõud, mis edasi viib.“

Kollegid on Kristeli kohta öelnud nõnda: Kristel on super värbaja! Tema tunnetus inimeste sobitamisel meeskondadesse on enneolematu. Oma malbe oleku ja sõbraliku naeratusega teeb ta alati iga närveeriva kandidaadi meele rahulikuks ja tuju heaks. Olen jälginud, et kui Kristel kandidaatidega suhtleb, siis kätevärin kaob automaatselt. Tal on vaist ja soojus, mida igal tööotsijal on vaja. Lisaks on tal oskus jätta tööotsijale, kes ei osutunud valituks, eneseusk ja -väärikus ning mõistmine ja arusaam, miks olukord lahenes just nii nagu see lahenes."


Kristel