Täna ilmus meie kõige tublimast ja armsamast Kristelist personaliuudised.ee lehel intervjuu. Tore on näha, et Kristeli pühendumist ja panust on märgatud ning talle omistatud Instari poolt "Aasta värbaja" tiitel. Kristeli soojust kumab välja ka artiklis, mille väikese kokkuvõtte meie lugejateni toome.

Personaliuudised.ee artiklist saad lugeda:

"Aasta värbajaks valitud Kristel Kraag on käinud aeg-ajalt ise mõnel töövestlusel lihtsalt sellepärast, et ennast töiselt vormis hoida ja tunnetada, mis tunne on olla vastasrollis. Kandidaadina on ta kogenud, et tööle soovijat peetakse sageli nõrgemaks pooleks, kuigi see ei peaks nii olema.

Pilt Kristel Kraagist

Foto: Meeli Küttim

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) värbaja Kristel Kraagi tee värbamiseni on olnud heas mõttes käänuline. Õppides Kopli kunstikeskkoolis, mõtles ta hoopis nahakunstnikuks saamisest. „Sisseastumisavalduse sai viia korraga ühte kooli, aga mul oli kaks valikut: toonane peda ja ERKI. Peda katsed olid varem ja sain sisse käsitöö- ja kunstiõpetaja erialale,” räägib ta. Koolis õpitud viie aasta jooksul läbis Kristel kaks lisaeriala – andragoogika ja informaatika. „Informaatikast saigi minu jaoks uks infotehnoloogia maailma, kuigi see oli veel üsna algeline, alles ju tulid esimesed meiliaadressid jms. Aga õppida oli siiski väga põnev,” nendib ta."


Loe pikemalt: https://www.personaliuudised.ee/uudised/2021/05/31/aasta-varbaja-kristel-kraag-varvatav-pole-norgem-pool