Tänaseks oleme elanud SMITis koos kriisiga päris kiiret elu ja see on taaskord tõestanud meie võimekust olla abiks oma allasutustele kiirelt ja operatiivselt. Ma ei hakka loetlema kõiki neid piiranguid ja muutusi, mis riigis on jõustunud selle lühikese nädala jooksul, aga fakt on see, et see on kaasa toonud palju tööd!

SMITi edukus toetub suuresti meie inimestele – väljakutsed, mis kriisiga lisanduvad, on olnud tihti väga kiire iseloomu ja keeruka sisuga ning jätnud meile vähe ruumi kokkulepitud eesmärkide täitmiseks. Kinnitus, et teeme head tööd, on igal juhul näha – meid on märgatud uutes IT-arendustes nagu rahvastikuportaali e-sünd, ja minuni on jõudnud mitmed soojad tänusõnad lisaks nii 1247 infoliini avamise kui piiripunktides PPA toetamise eest.

Faktid aga näitavad, et selle kriisiga tuleb meil veel mõnda aega elada. Edu ja vastupidavust kõigile SMITi inimestele, päästjatele, politseinikele ja 112 töötajatele, hoolitsege oma tervise eest! Puhake, sest parim töötaja on puhanud töötaja. Ühtlasi tänan väga ka teie pereliikmeid, kes on pidanud ilma teieta hakkama saama hetkedel, mil olete oma vabast ajast tegelenud n-ö kriisi lahendamisega.

Eesti ja eestlased on teie üle uhked! Aitäh teile!

Ragner Paevere

SMITi direktor Ragner Paevere
SMITi direktor Ragner Paevere