Veebiteenuste osakond on loodud selleks, et Siseministeeriumi haldusalal oleksid toimivad sise- ja välisveebid. Meie ülesandeks on, et ministeeriumi haldusalas kasutusel olevad Atlassiani tooted toetaksid igapäevaseid arendus-, menetlus- ja tugiprotsesse.

Meie veebitiim haldab ja arendab kogu Siseministeeriumi haldusala sise- ja välisveebe. Välisveebide domeenide nimekiri on pikk, siia kuuluvad Politsei- ja Piirivalveameti, Päästeameti, Häirekeskuse  veebilehed ning SMITi oma koduleht. Siseveebide fookus on uudiste ja kontaktide kiirel leidmisel.

Atlassiani tooted toetavad lisaks arendusprotsessidele ka paljusid erinevaid menetlus- ja tugiprotsesse. Meie meeskond on DevOps tiim, kus puudub klassikaline juhtimine. Iga meeskonnaliikme arvamus loeb ja suurepärase koostöö aluseks on omavaheline usaldus ning jäägitu huvi Atlassiani toodete võimaluste vastu. Parim osa nende toodetega töötamisel on see, et nad võimaldavad meil igal sammul kastist välja mõelda, sest ei ole protsessi, mida Atlassiani toodetega lihtsamaks ja selgemaks teha ei saaks. See teadmine on meie meeskonna edasiviivaks jõuks.

Töö SMITis tagab meile selle, et iga uus päev on eelmisest erinev, meie töö on vastutusrikas ning puudutab sind ja mind ja igaüht meist.