Veebiteenuste osakond

Veebiteenuste osakond on loodud selleks, et Siseministeeriumi haldusalas oleksid jätkusuutlikud ja töökorras sise- ja välisveebid ning kasutuses olevad Atlassiani tooted toetaksid igapäevaseid arendus-, menetlus- ja tugiprotsesse.

Veebitiim

SMIT veebitiim haldab ja arendab kogu Siseministeeriumi haldusala sise- ja välisveebe. Välisveebide domeenide nimekiri on pikk: alustades politsei.ee, Päästeameti või Häirekeskuse kodulehtedest ja lõpetades SMITi omaga. Siseveebide fookus on uudiste ja kontaktide kiirel leidmisel.

Võib julgelt öelda, et sellel meeskonnal on ilusaim kood ja andmekaim disainer.

Atlassiani meeskond

Atlassiani tooted toetavad lisaks arendusprotsessidele ka paljusid erinevaid menetlus- ja tugiprotsesse, aga parim osa nende juures on see, et nad võimaldavad igal sammul kastist välja mõelda. Olete te kunagi mõelnud, kuidas JIRA'ga saia röstida või palava ilmaga ventilaatorit tööle panna?

Lühidalt öeldes ei ole asja, mida Atlassiani toodetega teha ei saa ja see teadmine on Atlassiani meeskonna edasiviivaks jõuks.

Antud meeskond on DevOps tiim, kus puudub klassikaline juhtimine, sest iga meeskonnaliikme arvamus loeb ja suurepärase koostöö aluseks on omavaheline usaldus ning jäägitu huvi Atlassiani toodete võimaluste vastu.

Töö SMITis tagab meile selle, et iga uus päev on eelmisest erinev, meie töö on vastutusrikas ning puudutab sind ja mind ja igaüht meist.